Nakúpte vianočné darčeky bez rizika

Nie každý vianočný darček sa ukáže ako vhodný. Človek sa snaží čo najlepšie odhadnúť, komu čo kúpiť, no aj tak sa stane, že niekto nie je so svojím darčekom spokojný. Alebo by spokojný aj bol - ale zase nesedí veľkosť.

Zákon pritom umožňuje odstúpiť od kúpnej zmluvy a vrátiť tovar iba do 14 dní. To je samozrejme príliš málo - ak by ste chceli využiť túto možnosť, museli by ste darčeky kupovať tesne pred Vianocami. To je veľmi stresujúce a navyše hrozí riziko, že ten správny darček sa jednoducho vypredá.

Poznáme tieto problémy, aj my kupujeme darčeky našim blízkym. Preto sme vymysleli riešenie:

Jednoducho nám ho vráťte!

Nechceme, aby ste u nás nakupovali v strese. Práve naopak, chceme, aby bolo nakupovanie na YOLO.sk pohodový a príjemný zážitok. Preto sme vymysleli špeciálnu vianočnú akciu:

Nakúpte si darčeky teraz s možnosťou
vrátiť ich aj po Vianociach.

Až do konca roka. Nemusíte ani udávať dôvod. Ak si vaši blízki nájdu pod stromčekom nevhodný darček, jednoducho nám ho pošlete späť a my vám obratom vrátime peniaze - buď na váš bankový účet, alebo poštou.

To isté platí, ak ešte pred Vianocami zmeníte názor a rozhodnete sa, že darček od nás nie je ten pravý. Jednoducho nám ho vrátite a my vám pošleme späť peniaze.

Túto službu vám ponúkame ZDARMA.

Na to, aby ste využili túto službu, nemusíte zaplatiť nič navyše. Má ju aktivovanú každý jeden nákup až do Vianoc. Tak sa zbavte starostí a pozrite si...

...napríklad našu ponuku kabeliek či kabátov, alebo si vychutnajte zľavy a výpredaje.

 

Príjemný predvianočný čas vám praje YOLO.sk