Zimné a jarné trendy pre mužov

Čo sa týka trendov minuloročnej a tohtoročnej zimy pre ženy, o tom sme písali už niekoľkokrát. Čo sa ale mení v móde určenej pre mužov? Aké kúsky stále pretrvávajú a ktoré nové kúsky by ste si do šatníka mali rozhodne zaobstarať?

Prevažovať bude elegantnejší, pohodlnejší a najmä ležérny štýl. Nebojte sa ale, žeby bol športový štýl nejako viditeľne zatlačovaný. Určite nie.

Pokiaľ vaša práca vyžaduje istý kódex, určite budete o krok vpred. Z módy nevymiznú saká rôznych strihov a farieb. Ba práve naopak! Pokiaľ vám v šatníku chýba poriadne sako, nebojte sa investovať do nového. Určite neurobíte krok vedľa. Pri jeho kúpy vám možno pomôže aj fakt, že rok 2016 je aj rokom minimalizmu, ktorý vyjadruje jednoduchosť, čistotu a striedmosť.

Ak sa radi udržiavate v teple, ďalším tipom na kúpu je určite hrubý úpletový sveter, ktorý nielen zahreje, ale aj dobre vyzerá. Okrem jednofarebných alternatív siahnite určite aj po vzore, ktorý sa opakuje na celom svetri.

Keď už sme pri udržiavaní sa v teple, čo sa týka oblečenia určeného na nosenie mimo domu, tu prevládajú jednoznačne krátke a dlhé kabáty v striedmych farbách akými sú napríklad čierna alebo odtiene sivej. V teplejších dňoch môžete siahnuť po športovejšej a ležérnejšej bundičke či hnedej koženej bunde.

V prípade, že svetre nie sú niečím, čo by vo vašom šatníku našlo uplatnenie, vymeňte ich pokojne za vzorované, resp. kárované košele. Tu platí, že je dobre staviť na farebnosť. Okrem košieľ s dlhým rukávom sú vítané aj tie s krátkym.

Keď sa povie slovo rifle, určite každému napadne, že sú veľmi vďačným a pohodlným kúskom. Avšak v roku 2016 prichádzajú na scénu aj nohavice. Stavte napríklad na tmavomodrú alebo vínovú farbu.

Ak ste jedným z tých, ktorým elegantný štýl príliš nevonia, nezúfajte. Svetre z úpletu môžete zameniť za mikiny z príjemného materiálu akým je napríklad bavlna. Namiesto kabátu si zaobstarajte jednofarebnú bundu do pása, ktorá bude pripomínať páperovú. Vyznávači zdravého životného štýlu a fitness sa určite potešia teplákom a teplákovým súpravám.

Zaujal vás článok? Zapojte sa do diskusie:

Obľúbené kategórie

Blúzky už od 199 
Moderné dámske blúzky rôznych farieb za vynikajúce ceny. Všetko skladom, do 24 hodín u vás.