Žiarivá biela

Snehovo-biela žiarivá farba a jemnosť, elegantnosť a ženskosť, ktorú v sebe ukrýva. Práve taká je obyčajná biela blúzka, ktorá patrí medzi jedny z najkombinovanejších basic, teda základných, kúskov dnešnej módy.

Nájdete ju na každom rohu, no zakaždým v inom prevedení, zakaždým zakomponovanú v outfite úplne inak. Skrátka kúsok, ktorý oživý outfit a vykúzli štýlový vzhľad aj napriek tomu, že ráno neviete, čo si obliecť. I napriek tomu, že je to na prvý pohľad obyčajný a nevýrazný kúsok, dokážete z nej vytvoriť štýlové a trendové outfity na každú príležitosť.

Jednoduchosť - Pokiaľ obľubujete high-waisted jeansy, teda rifle s vysokým pásom, skúste si do nich blúzku zastrčiť. K tomu zvoľte ideálne masívny a výrazný náhrdelník, aby ste upriamili pozornosť na dekolt, jesenné čižmičky a obľúbenú kabelku. Náhrdelník môžete zameniť tiež za nápaditý šál, ktorý bude nielen pekne vyzerať, ale aj zahreje.

Biznis štýl - Pokiaľ patríte medzi vyššie ženy, v tejto variante siahnite po obtiahnutej, dlhej, ceruzkovej sukni, ktorá zvýrazní vaše krivky a dlhé nohy. Aj v tomto prípade blúzka ukáže lepšie zastrčená a prechod medzi ňou a sukňou môžete zvýrazniť opaskom. K tomu zvoľte jednoduché čierne lodičky. Papiere a káva v ruke sú už len čerešničkou na torte.

Nežné žieňa - Tip pre ženy, ktoré patria k tým nižším. K bielej blúzke zvoľte kratšiu sukňu svetlej farby, najlepšie áčkového strihu. Môže to byť svetloružová, svetlomodrá alebo iné pastelové farby. V takomto prípade môžete outfit doplniť malou kabelkou cez plece v neutrálnych farbách ako sú napríklad čierna alebo hnedá a taktiež môžete zvoliť klobúčik.

Denim - Spojenie bielej blúzky a denimových krátkych šortiek je priam neodmysliteľnou súčasťou teplejších mesiacov. Ak k tejto kombinácii zvolíte hnedú cross-body kabelku, obľúbené tenisky a nejaké doplnky v bohémskom štýle, buďte si istá, že zahviezdite na každom festivale.

Zaujal vás článok? Zapojte sa do diskusie:

Obľúbené kategórie

Blúzky už od 199 
Moderné dámske blúzky rôznych farieb za vynikajúce ceny. Všetko skladom, do 24 hodín u vás.