Valentínska inšpirácia pre ňu

Máte rady srdiečka? Pokiaľ srdiečkový motív patrí aj v tomto veku medzi vaše obľúbené alebo len chcete navodiť romantickejší a dievčenský look, siahnite po bielej blúzke so vzorom. Samozrejme srdiečkovým.

Valentín je sviatkom zamilovaných. Pokiaľ patríte k tým šťastným, ktoré už svoju drahú mužskú polovičku našli, určite máte na tento deň prichystané nejaké plány, ako ho spolu vo dvojici strávite. Či už romantickou prechádzkou v parku, na lahodnej večeri pri sviečkach v luxusnej reštaurácii alebo na tajnom mieste plnom spomienok, ktoré poznáte len vy dvaja. Jedno je však isté, či sa vám chce alebo nie, v tento deň by ste mali vyzerať žensky, elegantne a trošku aj vyzývavo, no nie prehnane gýčovo a vulgárne.

Máte rady srdiečka? Pokiaľ srdiečkový motív patrí aj v tomto veku medzi vaše obľúbené alebo len chcete navodiť romantickejší a dievčenský look, siahnite po bielej blúzke so vzorom. Samozrejme srdiečkovým. Či už budú ružové, červené, modré alebo zelené, farbu si zvoľte samy. K blúzke môžete dopasovať úzku tmavú sukňu v ceruzkovom štýle s vysokým pásom. V týchto chladných dňoch siahnite ešte po kabáte, nechcete predsa, aby vám bola zima. Cez plece si prehoďte malú, čiernu, cross-body kabelku, na ruku zvoľte náramok či prsteň. Ako obuv zvoľte elegantné tenisky alebo siahnite po lesklých lodičkách.

Pokiaľ chcete, aby základom vášho outfitu boli nohavice, siahnite po slim džínsoch v čiernej farbe, ktoré doplníte o čipkovaný top. V tomto prípade si obujte určite lodičky a spolu s kabelkou ich voľte v žiarivejších farbách akými sú povedzme ružová alebo červená. Okolo krku môžete zvoliť jemnú šatku a na ochranu pred chladom kabát alebo koženkovú bundu.

Ak sa v tento deň chystáte do spoločnosti alebo na nejaký večierok, určite zvoľte malé čierne alebo nádherné, dlhé, spoločenské šaty, ktoré budú nielen zaujímavé, ale aj sexi. Stavte na ornamenty, aplikácie alebo štras. Zahviezdite a zažiarte. V takomto prípade bezpodmienečne investujte do drahších lodičiek a malej, nenápadnej, listovej kabelky.

Zaujal vás článok? Zapojte sa do diskusie:

Obľúbené kategórie

Blúzky už od 199 
Moderné dámske blúzky rôznych farieb za vynikajúce ceny. Všetko skladom, do 24 hodín u vás.