Valentínska inšpirácia pre neho

Niekoľko dní dozadu nám začal nový mesiac, február, ktorý sa nesie v znamení nových začiatkov a romantiky. Valentín sa nám neodvratne blíži a pokiaľ ste jedni z tých, ktorí sú šťastne zadaní, určite plánujete tento sviatok stráviť s vašou nežnou polovičkou.

Nech už ste si na tento deň vymysleli čokoľvek, nezabúdajte, že oblečenie a celkový dojem je veľmi dôležitý. Hlavne pre ženy, veď to poznáte.

I napriek tomu, že väčšina z vás vyznáva skôr športový štýl a eleganciu veľmi nemusí, predsa len by ste sa mali tento deň premôcť a zakomponovať do svojho outfitu aj nejaký elegantný prvok. Povedzme peknú tmavú košeľu, poprípade košeľu s jemným, skoro nenápadným vzorom. Doplniť ju môžete aj peknou viazankou v peknej kontrastnej farbe, ktorá bude s košeľou dokonale ladiť. K tomu môžte zvoliť čierne nohavice alebo tmavé džínsy, spod ktorých budú vyčnievať čierne elegantné topánky. Ako doplnok môžete zvoliť pekné manžetové gombíky alebo hodinky. Celý outfit doplňte dlhým elegantným kabátom.

Ak sa predsa len nechcete vzdať športového štýlu, zvoľte opäť tmavé džínsy alebo čierne nohavice, ktoré doplníte o farebnú, povedzme červenú mikinu. Najlepšie takú, ktorá je bez kapucne a ktorá nie je na zips. Po tejto kombinácii vám už nič nebráni v tom, aby ste si obuli vaše obľúbené tenisky a k tomu všetkému dopasovali povedzme čiernu bomber bundu.

V prípade, že máte radi niečo z každého štýlu, vyskúšajte zlatý minimalizmus a stavte na jednoduché kúsky, ale v zaujímavej kombinácii. Takou je napríklad kombinácia čiernych džínsov s teniskami, bielou košeľou s červenou kravatou a nakoniec, čiernym sakom.

Nezabudnite, že koniec koncov najkrajším doplnkom, okrem samozrejme vás, bude napríklad milá pozornosť vo forme ruže či bonboniéry pre vašu polovičku.

Zaujal vás článok? Zapojte sa do diskusie:

Obľúbené kategórie

Blúzky už od 199 
Moderné dámske blúzky rôznych farieb za vynikajúce ceny. Všetko skladom, do 24 hodín u vás.