Trendy plavky a okuliare leta 2016

Chceli by ste vedieť, aké plavky či okuliare si zakúpiť ešte predtým, než bude letná sezóna v plnom prúde? Chcete zažiariť na každej letnej párty, poprípade na dovolenke a byť stredobodom pozornosti? V dnešnom článku sa dozviete, aké sú trendy v nosení plaviek a okuliarov na leto 2016 a už hneď po jeho prečítaní môžete hľadať a skúmať, čo vašej postave a povahe sadne najlepšie.

Trendom tohto leta čo sa plaviek týka budú farby a ešte raz farby. Krásne, sýte, žiarivé. V každom odtieni každej farby. Vašou hlavnou úlohou bude hlavne zažiariť a upútať na seba pozornosť. V tomto vám pomôžu farby ako sú napríklad tyrkysová, oranžová, výrazná červená, kráľovská modrá, neónové farby a iné. Nezabúdajte avšak ani na klasickú čiernu či bielu. Tie z módy nevymiznú asi nikdy. Vo vzoroch prevláda geometria, no nevymizli ani kvetinové potlače, ktoré sú každoročnou stálicou.

Okrem žiarivých farieb nezabúdajte na rôzne aplikácie, akými sú napríklad kamienky, štras, šnúrky a strapce. Kamienky sa stali za posledné roky veľmi obľúbeným doplnkom a v spojení so slnkom dokážu vytvárať pekné odlesky. Šnúrky a strapce zasa nájdete na obvode či okraji spodných dielov, čo vyzerá veľmi pekne popri chôdzi. V rámci vrchného dielu môžu vyvolať dojem plného dekoltu a zvýrazniť vaše prednosti, pokiaľ budú navzájom rôzne popretkávané a budú vytvárať rozdielne ornamenty.

Čo sa týka okuliarov, v móde budú toto leto určite tie so zrkadlovým efektom, vďaka ktorému ostanú vaše oči zahalené rúškom tajomstva, nech sa deje čokoľvek. Trendom aj naďalej ostávajú tie s mačacím efektom a s hranatým tvarom. Pokiaľ sa vám páčia okrúhle tvary, neváhajte siahnuť po svetoznámych lennonkách s metalickým, respektíve kovovým rámom v zlatej farbe. V prípade, že klasické rámy veľmi nemusíte a chcete niečo extravagantnejšie, pokojne si zaobstarajte tie s kvetinovým alebo farebným geometrickým vzorom. Určite tak váš pohľad upúta nejeden ďalší.

Zaujal vás článok? Zapojte sa do diskusie:

Obľúbené kategórie

Blúzky už od 199 
Moderné dámske blúzky rôznych farieb za vynikajúce ceny. Všetko skladom, do 24 hodín u vás.