Trendy 2016: Aké kabelky budeme nosiť?

Pokiaľ ste si túto otázku položili minimálne raz v novom roku, nebojte sa, v dnešnom článku sa dozviete o niekoľkých typoch kabeliek a tašiek, ktoré budú tento rok určite in a s ktorými ste sa mohli stretnúť na uliciach už minulý rok.

Ak máte v úmysle zainvestovať do novej peknej kabelky, po ktorej túžite už dlhší čas, prečítajte si najprv, ktoré typy sa budú tento rok zaručene nosiť. Možno aj práve vďaka tomuto článku nájdete niečo iné, nejakú inú, vhodnejšiu a zaujímavejšiu alternatívu na nový kúsok do vašej zbierky. Prvým kúskom, ktorý zaručene v uliciach nájdete, je batoh, ktorý bol trendy už minulé leto. I napriek tomu, že výzorom sa od kabeliek líši, nestráca na originalite a obľúbenosti. Dokonca sa doň poväčšine zmestí oveľa viac, ako do obyčajnej stredne veľkej kabelky. Batoh, vak alebo ruksak môže pripomínať akési vrecúško, ktoré môže byť zo syntetického materiálu alebo plátené. Môže byť tiež látkový, s rôznymi motívmi, potlačami a s remienkami na zapínanie. Môžete voliť vaky v športovom alebo hipster štýle - podľa toho, čo je vášmu srdcu bližšie.

Ak si kúpu kabelky neviete vyhodiť z hlavy, investujte do hranatých tvarov, ktoré sa pri kabelkách často opakujú. Veľmi pekne vyniknú hlavne malé, pestrofarebné, crossbody kabelky, ktoré majú remienok vo forme retiazky. Pôsobí to veľmi žensky, vkusne a minimalisticky.

Opakom malých hranatých kabeliek sú ich oveľa väčšie "sestry", do ktorých sa vám s kľudom zmestia aj podkladové dokumenty do práce, desiata či obed a možno aj nejaká knižka na čítanie popri cestovaní. Výhodou takéhoto typu je, že tam dokážete uskladniť naozaj veľa vecí, ktoré v daný deň potrebujete, poprípade si ju môžete vziať napríklad na jednodňový až dvojdňový výlet. Dávajte však pozor na maximálnu nosnosť, nech sa vám váš nový kúsok nepreťaží a rýchlo neopotrebuje. Aj v tomto prípade prevláda minimalizmus a farby.

Zaujal vás článok? Zapojte sa do diskusie:

Obľúbené kategórie

Blúzky už od 199 
Moderné dámske blúzky rôznych farieb za vynikajúce ceny. Všetko skladom, do 24 hodín u vás.