Šaty na každú párty

Obdobie večierkov a rôznych párty na každú príležitosť sa príchodom jari určite zďaleka nekončí. Ba práve naopak. Najlepšie sa oslavuje pri teplom počasí a v takomto prípade si ľudia dávajú viac záležať aj na svojich outfitových kreáciách. Pokiaľ sa aj vy v blízkej dobe chystáte na nejaký večierok alebo párty či už z práce alebo s priateľmi, nechajte sa inšpirovať niekoľkými outfitmi, ktorými zaručene vyrazíte dych.

Ženské, elegantné a vhodné do spoločnosti. A pokiaľ patríte k ženám, ktoré milujú šaty, môžete sa tešiť. V každej z inšpirácií sa totiž jedny vyskytnú.

V prvom outfite budú v pozornosti krásne čierne šaty s ligotajúcimi sa prvkami alebo inak, malé čierne. Jedná sa teda o šaty dĺžky maximálne nad kolená. Celkový look oživíte jemnou ale zároveň žiarivou farbou, povedzme marhuľovou, ktorá bude na kabelke, šatke či kabátiku. Pokiaľ sú šaty samé o sebe ozdobou, doplňte ich iba nenápadnými náušnicami a čiernymi lesklými lodičkami na vyššom podpätku.

Pokiaľ máte rady dlhé šaty na spôsob antického štýlu, zvoľte tie s odhalenými ramenami, s dĺžkou až po zem. K týmto dokombinujte béžové lodičky alebo sandálky, obe na vysokom podpätku. Outfit doplňte béžovou kabelkou a vrch čiernou koženkovou bundičkou. V prípade, že sa rozhodnete pre túto variantu, na ruke by nemal chýbať výrazný doplnok a v slnečný deň ani okuliare s béžovým rámom.

No a napokon tu máme tretí outfit. Aj v tomto prípade sa bude jednať o čierne šaty, avšak tieto by nemali mať na sebe žiadne aplikácie. Mali by pozostávať z priliehavého topu a dlhej áčkovej sukni po členky. Takýto outfit pekne vynikne s doplnkami v sýtej červenej farbe. Môžete siahnuť po červených lakovaných lodičkách a červenej lakovanej kabelke do ruky. A pokiaľ vonku pofukuje vietor, oblečte si bielo-čierny pruhovaný blejzer. Ako doplnok môžete využiť žiarivý a ligotavý prsteň alebo ligotavý jednoduchý náramok.

Zaujal vás článok? Zapojte sa do diskusie:

Obľúbené kategórie

Blúzky už od 199 
Moderné dámske blúzky rôznych farieb za vynikajúce ceny. Všetko skladom, do 24 hodín u vás.