Riflová maniačka

Džínsy, alebo inak rifle, sú jedným z najobľúbenejších módnych kúskov vôbec a už je to pár desiatok rokov, odkedy boli v móde použité po prvýkrát. Odvtedy sa toho ale veľa zmenilo a dnes nájdeme džínsy v rôznych iných farbách a strihoch, ako kedysi.

Klasikou však i naďalej ostávajú modré džínsy, ktoré na sebe nesú motív jemného vyšúchania. Pokiaľ aj vy patríte k ženám, ktoré sa tohto kombinovateľného kúsku nevedia vzdať, dnešný článok vám pomôže s tým, ako ho kombinovať, aby ste boli nielen štýlová ale trendy, ale sa aj cítili komfortne.

Ak vaše zamestnanie nevyžaduje predpísaný kódex a žiadne konvencie, môžete si vydýchnuť a zvoliť o niečo pohodlnejšie kúsky, akými sú napríklad už spomínané rifle. V prípade, že obľubujete komfortné a zároveň športovejšie oblečenie, zvoľte do práce jednoduché modré džínsy s jemným vyšúchaním, a k tomu farebnú alebo čiernu mikinu s vtipným motívom, ktorý vás vystihuje. V teplejších mesiacoch si môžete džínsy troška vyhrnúť, aby vyzerali ako trištvrťové. K takémuto outfitu môžete dopasovať pekné tenisky alebo plátenky.

Pre druhý outfit si stačí zaobstarať džínsy s dĺžkou po členky, k tomu jednoduchý biely top a biele tenisky. Nakoniec ale nezabudnite outfit oživiť farebnou bundičkou, jednoduchým kardigánom alebo čiernou koženkovou bundou. V prípade, že vrchný kúsok nebude veľmi výraznej farby, zakomponujte takúto farbu do kabelky alebo topánok.

Ak to vonku nevyzerá ani zďaleka na jar, zakomponujte do outfitu aj kabát, poprípade štýlový trenčkot, ktorý nielen zahreje, ale vás aj ochráni pred dažďom. Kabát spolu s trenčkotom patria medzi elegantnejšie kúsky, preto je vhodné ich kombinovať s iným elegantným oblečením. Čo sa týka farieb, voľte ich striedmo a v tomto celku siahnite povedzme po čiernych úzkych, t.j. cigaretových alebo rúrových džínsoch. Keď už sme spomenuli elegantnejšie kúsky, vytiahnite zo šatníka aj obľúbenú blúzku, zvodné lodičky a pokiaľ máte chuť, siahnite aj po klobúku.

Zaujal vás článok? Zapojte sa do diskusie:

Obľúbené kategórie

Blúzky už od 199 
Moderné dámske blúzky rôznych farieb za vynikajúce ceny. Všetko skladom, do 24 hodín u vás.