Riflová bunda - večný módny kúsok

Riflová bunda je niečo, čo by nemalo chýbať nielen v šatníku každej nákupnej maniačky, ale ani v šatníku normálnej ženy. Kúsok odevu, ktorý bol v móde ospevovaný - no aj zatracovaný. A aj tak je to ale niečo, čo z módy nikdy nevymizne!

Riflovina je hrubý a odolný materiál, ktorý sa nesie v modrej, poprípade sivej farbe, a ktorý sa ľahko kombinuje s rôznymi kúskami oblečenia. Štýlovo vyzerá aj v spojení s jednoduchými kúskami, ale aj s potlačami a vzormi. Môže sa kombinovať aj s inými druhmi rifloviny, no tu platia pravidlá: ,,Menej je viac" a "Všetkého s mierou".

Ďalšou jej výhodou je, že ju môžete nosiť na viacero spôsobov. Či už máte v obľube viac športový štýl, v ktorom sa cítite lepšie a pohodlnejšie alebo naopak, niečo elegantnejšie a ženskejšie.

Riflová bunda je dokonalým príkladom kúsku oblečenia, ktorý sa dá využiť vo viacerých štýloch obliekania a pritom doň dokáže dokonale zapadnúť a vyzdvihnúť ho na vyššiu úroveň. Môžete ju nosiť v kombinácií s jednoduchým topom a čiernymi legínami alebo jednofarebnými nohavicami. Poprípade môžete outfit obmeniť a oživiť tým, že si zvolíte tričko s potlačou alebo nápisom - a k tomu zvolíte jednoduchý, najlepšie jednofarebný, spodný diel. Či sa rozhodnete siahnuť po nohaviciach, legínach, sukni alebo šortkách, to je na vás.

Riflovka pekne vyzerá aj v spojení s už spomenutou sukňou a šatami. Outfit je o niečo elegantnejší a viac dievčenský. Možno trocha ležérnejší. Túto variantu tiež môžete využiť v prípade, že vonku pofukuje ešte chladný jarný vánok alebo v čase chladnejších letných večerov.

Nosiť ju môžete zapnutú alebo rozopnutú. Každý variant má niečo do seba. Medze sa nekladú ani rukávom. Môžete ich nosiť spustené a na konci zapnuté, poprípade spustené a koniec necháte rozopnutý. Pokiaľ je teplejšie, vyhrňte si ich po lakte a uvidíte, aký bude mať výsledný outfit dobrý nádych.

Zaujal vás článok? Zapojte sa do diskusie:

Obľúbené kategórie

Blúzky už od 199 
Moderné dámske blúzky rôznych farieb za vynikajúce ceny. Všetko skladom, do 24 hodín u vás.