5 dôvodov, prečo fotíme na figuríne

Je veľa spôsobov, ako fotiť módu a módne doplnky - poskladané, zavesené, so živou modelkou, oblečené na figuríne... Každý má svoje pre a proti. My používame figuríny a toto sú naše dôvody.

1. Figurína má presné miery
Na rozdiel od živej modelky, figurína má presne definované miery. Tieto miery uvádzame pod fotografiami, takže si ich môžete kedykoľvek skontrolovať. Okrem toho vidíte, akú veľkosť oblečenia sme na figuríne odfotili a takisto vidíte presné miery tejto veľkosti. Veľmi ľahko si teda môžete predstaviť, ako bude ten-ktorý kus oblečenia vyzerať na vás: stačí si porovnať svoje miery s mierami figuríny. A najlepšie je, že tej "umelej pani" sa miery nemenia - je stále rovnaká!

2. Ľahšie si porovnáte a vyberiete
Všetky naše produkty sú fotené rovnakou metódou - spredu, zozadu, zboku a detail. A keďže každý kus fotíme na rovnakej figuríne, je ľahké porovnať si napríklad dvoje šaty alebo dve tričká a vybrať si to, ktoré sa vám viac páči.

3. Pokračujeme v tradícii
My Slováci sme zvyknutí prezerať si módu na figurínach v kamenných obchodoch a vždy nám to tak vyhovovalo. Je jasné, že kupovať si oblečenie cez internet nie je jednoduché. YOLO.sk vám to chce čo najviac uľahčiť. Preto zobrazujeme módu tak, ako je u nás zvykom - figuríny jednoducho fungujú :)

4. Nový tovar rýchlejšie v predaji
Móda má byť nielen pekná, ale aj funkčná. Na to, aby taká bola, musí rešpektovať počasie. A to si v poslednej dobe robí, čo chce, bez ohľadu na ročnú dobu. My chceme, aby ste si u nás vždy dokázali nakúpiť to, čo potrebujete. Preto musíme pripraviť nový tovar na predaj extrémne rýchlo. Ak by sme čakali na fotenie s modelkou, trvalo by nám to aj celý týždeň. S figurínou dokážeme tento čas skrátiť na jeden deň.

5. Figuríne netreba platiť, modelka je drahá
YOLO.sk chce prinášať dostupnú kvalitnú módu celému Slovensku. Snažíme sa vyvarovať akýchkoľvek ďalších nákladov, ktoré by zbytočne predražili našu módu. Fotenie s profesionálnou modelkou je finančne náročné a keby sme ho robili, museli by sme chtiac-nechtiac premietnuť jej výplatu do cien. V konečnom dôsledku by ste peknú slečnu zaplatili vy - naši zákazníci. A to nechceme.

Zaujal vás článok? Zapojte sa do diskusie:

Obľúbené kategórie

Blúzky už od 199 
Moderné dámske blúzky rôznych farieb za vynikajúce ceny. Všetko skladom, do 24 hodín u vás.