Pánsky look: ako na to?

Za posledné roky sa pánsky look stal veľmi obľúbeným nielen medzi celebritnými kráskami z červených kobercov a módnymi blogerkami. Našiel si cestu aj k úplne obyčajným ženám, ktoré stretávame každodenne na ulici a nelíšia sa od nás takmer vôbec.

Pánsky look je ideálny pre slávnostné príležitosti rôznych druhov, no jednotlivé prvky môžete nosiť aj na každodenné nosenie. Okrem toho väčšina z kúskov, ktoré tvoria celkový pánsky dojem sú taktiež vynikajúcimi basic, teda základnými kúskami, ktoré môžete jednoducho a s hocičím kombinovať.

Takýto druh štýlu podtrhne vašu ženskosť, zvýrazní alebo rafinovane zamaskuje vaše ženské krivky, aby muži mali nad čím pri pohľade na vás rozmýšľať. Pri kombinovaní napríklad obyčajnej bielej košele, dlhých úzkych voľných nohavíc a čierneho blejzru alebo saka dokážete spolu s vysokými ihličkovými lodičkami vytvoriť nielen rafinovaný, ale aj poriadne sexy look. Muži na vás zaručene nechajú všetky oči. Ideálne je v takomto prípade nemať so sebou žiadnu kabelku alebo len malú, nenápadnú, najlepšie čiernu, a to do ruky. Konečný výtvor môžete dotvoriť aj napríklad červenou šatkou uviazanou okolo krku alebo čiernou kravatou.

Na druhej strane, ak vyznávate radšej pohodlie, môžete zvoliť trošku voľnejší štýl a kombinovať napríklad kárované košele, oversized svetre a boyfriend jeansy. Boyfriend jeansy sú vlastne jeansy, ktoré vyzerajú alebo sú priamo určené pre mužov. K takejto variante môžete zvoliť aj pohodlné tenisky či baleríny, poprípade opäť siahnuť po opätkoch. Opäť ale treba dávať pozor na to, aby lodičky nevyzerali až príliš vulgárne. Celý outfit potom stratí svoje čaro, a to určite nechcete.

V tomto prípade sa nemusíte báť a môžete kľudne siahnuť aj po väčších kabelkách do ruky alebo výrazných doplnkoch či šperkoch. Zvolením tých správnych doplnkov dáte najavo, že ste predsa len tá nežnejšia polovička. Výber výrazného rúžu, ktorý sa nesie vo farbe minimálne jedného kúsku v outfite je tiež zásah do čierneho.

Zaujal vás článok? Zapojte sa do diskusie:

Obľúbené kategórie

Blúzky už od 199 
Moderné dámske blúzky rôznych farieb za vynikajúce ceny. Všetko skladom, do 24 hodín u vás.