Obľúbené na jeseň? Pončo!

Rok za rokom ho vidíme na stovkách žien. Obľúbený jesenný kúsok, ktorý dokáže nielen zahriať, ale sa s outfitom aj pekne pohrá. Pončo sa za posledné roky vo vodách módy uchytilo a darí sa mu veľmi dobre. Je určené pre rôzne vekové kategórie a hodí sa každej postave. Čím si tento druh odevu získal priazeň toľkých žien?

Odpoveď je nasledujúca: svojou jedinečnosťou a prevedením :) Jednoduchá a štýlová alternatíva ľahkých kabátov alebo vetroviek je určená pre tie z nás, ktoré nemajú rady klasické a obyčajné veci a majú chuť vyskúšať niečo nové a netypické. Pre tie, ktoré si chcú obliecť niečo, čo na sebe nenosí každá druhá a v poslednom rade pre ženy, ktoré sa chcú odlíšiť a vystúpiť z davu.

Pončá, podobne ako rôzne iné kusy odevu, nájdeme v rôznych prevedeniach a farbách. Niektoré z nich vyzerajú podobne ako pletené svetre, na niektorých môžete nájsť vzor, na niektorých zas rôzne aplikácie. Máte možnosť si vybrať presne podľa vašich predstáv a štýlu, ktorý sa vám páči.

Možno sa pýtate, ako pončo nosiť a s čím ho kombinovať. Ideálne je vytiahnuť ho zo skrine ešte na skorú jeseň, keď sú vonku prijateľné teploty a nosiť ho namiesto už spomínaného kabátu či ľahkej bundy. Ďalšou možnosťou je prehodiť si ho cez jednoduchý a jednofarebný top a celé to dotvoriť nejakou koženou bundou. Voľba napríklad bielej alebo čiernej blúzky tiež nie je zlá. Vrstvenie je akoby určené práve pre jeseň.

Paleta farieb je široká a máte možnosť si vybrať spomedzi svetlejších a tmavších odtieňov. Ak máte svetlejší typ pokožky, nesiahajte po veľmi svetlých odtieňoch. Mohli by ste pôsobiť mdlo a nevýrazne. Svetlejšiu pokožku pekne zvýrazňujú tmavé sýte odtiene ako vínovo červená alebo tmavomodrá. Pokiaľ máte, naopak, tmavšiu pokožku, vyberte si z palety viac žiarivých odtieňov farieb, ako napríklad oranžová, žltá alebo dokonca červená.

V našom e-shope môžete nájsť pončá rôznych druhov za akciové ceny. Nezmeškajte jedinečnú príležitosť zakúpiť si tento kúsok oblečenia, ktorý si dokázal získať priazeň toľkých žien po celom svete.

Zaujal vás článok? Zapojte sa do diskusie:

Obľúbené kategórie

Blúzky už od 199 
Moderné dámske blúzky rôznych farieb za vynikajúce ceny. Všetko skladom, do 24 hodín u vás.