Na aké trendy kúsky nedajú dopustiť fashion blogerky?

Blog, t.j. akýsi internetový denníček, do ktorého si ľudia zapisujú svoje zážitky, na ktorý publikujú svoje fotografie, kde zdieľajú jednoducho všetko, čo majú radi a čo ich vystihuje, v posledných rokoch zažil naozaj veľký boom. A to nielen vo svete, ale aj tu, na Slovensku. I napriek tomu, že je na blogovej scéne pomerne dosť, z čoho vyberať, len niektoré blogy sa ujmú natoľko, aby boli úspešné. Jednou z kategórií je aj fashion tématika.

Či už jej vlastné chápanie, vlastné outfitové kreácie, reporty z rôznych eventov alebo posledné módne trendy. Jednoducho všetko, čo si pod týmto pojmom dokážete predstaviť. Dnes sa necháme inšpirovať módnymi trendmi blogeriek z celého sveta a predstavíme niekoľko kúskov, na ktoré nedajú dopustiť.

Choker náhrdelník - Alebo náhrdelník, ktorý môžete doslova preložiť ako "škrtič". Dokonale vám obopne obvod krku, akoby vás "škrtil". Môžete si zvoliť rôznu hrúbku, materiál či spracovanie takéhoto druhu bižutérie. Taktiež sú trendy rôzne prívesky a retiazky.

Potlač - Keď nie ste veľkou milovníčkou kombinovania viacerých sýtych farieb, oživiť outfit vám pomôže aj fashion kúsok s potlačou. V kurze sú rôzne zvieracie motívy, ovocie, srdiečka, kvety ..

Blúzka bez rukávov - Jednoznačný must-have kúsok tejto letnej sezóny, najlepšie s niekoľkými vrstvami volánikov a poprípade čipkou.

Farebný trenčkot - Jeseň sa nám nezadržateľne blíži a trenčkot je nadčasový must-have kúsok. Miesto klasickej ťavej či béžovej farby skúste zvoliť jemne staroružovú, khaki, námornícku modrú či vášnivú červenú. Nielenže to oživí celok, jasná farba vám tiež vykúzli úsmev na tvári počas šedivých dní.

Vtipná crossbody kabelka - Zmrzlina, muffin, krabička od mlieka, telefón a mnohé ďalšie. Pokiaľ chcete staviť na jeden kúsok, ktorý zaručene zachytí pohľad každého okoloidúceho, s takouto kabelkou to máte zaručené.

Zrkadlovky - Alebo okuliare s odrazom, ktorý je akoby zrkadlom. Poslúžia nielen ako ochrana pred slnkom a provizórna čelenka, ale aj v prípade, ak nemáte kozmetické zrkadielko zrovna poruke. Taktiež vám nik nebude vidieť do očí, čo je v istých situáciách výhodou.

Zaujal vás článok? Zapojte sa do diskusie:

Obľúbené kategórie

Blúzky už od 199 
Moderné dámske blúzky rôznych farieb za vynikajúce ceny. Všetko skladom, do 24 hodín u vás.