Must-have kúsky tejto jari

Ani sme sa nenazdali a máme tu ďalší jarný, slnečný a teplý mesiac, máj. S májom prichádzajú nové veci spojené nielen s jarou ako ročným obdobím, ale aj nové veci spojené s módou a najnovšími kúskami tejto sezóny. V dnešnom článku sa dozviete, ktoré módne kúsky jednoznačne nesmú chýbať vo vašom šatníku v prípade, keď chcete byť štýlová a nasledovať najnovšie módne trendy.

Prvým kúskom je blúzka s odhalenými ramenami. Pekný, nežný a poväčšine romantický kúsok oblečenia, ktorý môžete nosiť rovnako so sukňami, ako aj s nohavicami alebo džínsami. Okrem rôznych farebných variácií môžete staviť aj na pekne nariasené rukávy, poprípade čipkovaný vzor.

Druhým neoddeliteľným kúskom tejto jari sú jednoznačne košele s viazaním a košele so všelijakými možnými vzormi. Pokiaľ sa jedná o košele s viazaním, tie si zaobstarajte v jednej farbe a s viazaním, akým je napríklad veľká mašľa. Takýto kúsok noste zapnutý až ku krku a pri takomto kúsku vynechajte doplnok ako náhrdelník. Outfit by mohol vyzerať gýčovo a nepekne.

Čo sa týka košelí so vzorom, voľte tie z ľahšieho, napríklad šifónového materiálu. Môžete si ich tak kľudne vziať na seba aj počas horúcejších letných dní, keďže šifón je ľahký a vzdušný materiál. Tu sú povolené vzory kvetinové, geometrické, zvieracie a iné. Jednoducho niečo nevšedné, ale zato pekné a jedinečné.

Pre milovníčky riflí máme dobrú správu. Vaše obľúbené kúsky sú trendy aj naďalej a navyše nezáleží na tom, či sú v štýle slim alebo boyfriend. Môžte siahnuť po akomkoľvek strihu a akejkoľvek farbe, avšak je tu jeden háčik - rifle by mali byť roztrhané. Čím viac poškodené a rozpárané, tým lepšie!

A posledným must-have kúskom tohto ročného obdobia sú určite kožené doplnky. Je len na vás, či sa tento materiál objaví na sukni, klobúku, kabelke, lodičkách alebo crossbody kabelke. Môžete siahnuť aj po farebných alternatívach tohto materiálu.

Zaujal vás článok? Zapojte sa do diskusie:

Obľúbené kategórie

Blúzky už od 199 
Moderné dámske blúzky rôznych farieb za vynikajúce ceny. Všetko skladom, do 24 hodín u vás.