Módne trendy na rok 2016

Rok 2015 sa ledva skončil a v módnych magazínoch v stánkoch a na internete už môžeme vidieť jarné a letné kolekcie na nadchádzajúci rok. Pred pár týždňami vyšla na povrch farba roka 2016, ktorá určite neunikla nikomu, kto sa nazýva módnym guru. Ďalší rok to nebude jedna farba, ale hneď dve. Jedná sa o farby s názvami Rose Quartz a Serenity.

Rose Quartz je pastelová, pudrová, staro-ružová farba. Serenity je zas stredne svetlá modrá. Môžeme teda povedať, že budúci rok sa bude niesť v znamení pastelových farieb, z čoho budú nadšení predovšetkým ich milovníci. Pastelové odtiene sa dokonale hodia na jarné obdobie. Pôsobia jemne, nežne a žensky. Potešia každú romantickú dušu, no ľuďom s príliš svetlou pokožkou nemusia veľmi sadnúť, pretože sú to poväčšine bledé, nie až tak sýte odtiene. Oproti farbe tohto roku, ktorou bola marsala, je to naozaj veľká zmena.

Okrem týchto dvoch bude dominantou nasledujúceho roka aj sýta oranžová. Pekná, hrejivá a sýta farba, ktorá navodzuje pocit exotiky. Čo sa týka štýlu oblečenia, dominovať budú ležérne voľné kúsky, ktoré sú pohodlné a príjemné na nosenie. Skrátka vzdušné materiály, cez ktoré môže pokožka tela bez problémov dýchať. Takýmto materiálom je napríklad aj bavlna či teplákovina.

Nezabudnime tiež, že minimalizmus v móde pretrváva aj naďalej a inak tomu nebude ani v prípade geometrických vzorov a obrazcov. Ďalším prvkom, ktorý bude ešte stále in a z módy asi nikdy nevymizne, je zmyselná čierna čipka, ktorú môžete vystavovať nielen v rámci sexy zvodného spodného prádla, ale aj v rámci povedzme napríklad šiat.

Pokiaľ máte rady voľné blúzky, klobúky, voľné košele a vrstvenie oblečenia, nezúfajte. Aj budúci rok sa bude bohémsky štýl stále in. A čo že to ten bohémsky štýl vlastne je? Určite poznáte štýl hippies a bohémsky štýl od neho nemá veru ďaleko. Viac nabudúce!

Zaujal vás článok? Zapojte sa do diskusie:

Obľúbené kategórie

Blúzky už od 199 
Moderné dámske blúzky rôznych farieb za vynikajúce ceny. Všetko skladom, do 24 hodín u vás.