Módne tipy na krásnu jeseň

Jeseň je krásne obdobie plné žiarivých farieb v korunách stromov. Obdobie, ktoré dáva na známosť, že pomaly prichádza zima. Je potrebné sa obliekať čoraz viac teplejšie, pretože s jeseňou prichádza aj prvé ochladenie a upršané dni. Musíme sa trošku hlbšie prehrabať v skrini a vytiahnuť odtiaľ kúsky, ktoré tam ležali necelé dve obdobia. Ktoré kúsky to teda sú?

Dlhé úpletové kardigány - Pokiaľ preferujete elegantnejší štýl, úpletové kargidány sú presne niečo pre vás. Dokážu premeniť obyčajný outfit na zaujímavejší a pokiaľ si ich obstaráte aj v žiarivých farbách, navrátia farbu do blížiacich sa šedých dní. Nielenže vám vyčarujú lepšiu náladu, ale v škole či práci sa budete cítiť o niečo pohodlnejšie.

Úpletové svetre - Podobne ako kardigány, k jeseni neodmysliteľne patria. Na rozdiel od kardigánov sú vcelku, čiže neobsahujú žiadne zapínanie. Skvelo doplnia akýkoľvek outfit a parádne vás zahrejú v chladných dňoch.

Mikiny - Pokiaľ vyznávate pohodlný a športový, štýl, mikiny sú presne niečo pre vás. Nájdete ich u nás v rôznych farbách a s rôznymi potlačami.

Farebné nohavice - Veľmi obľúbený kúsok, ktorý sa nosí takmer celý rok. Dodajú outfitu príjemný a svieži nádych. Vďaka nim môžete vytŕčať z davu. Dobre urobíte, ak zvolíte farby jesene ako napríklad burgundy odtieň alebo odtiene hnedej či žltej.

Tričká s dlhým rukávom - Leto je pomaly preč a vonku je čoraz chladnejšie a chladnejšie. Vonku ale stále nie je taká zima, aby sme zo skríň vytiahli koženkové bundy alebo svetre. V tomto prípade sú skvelým riešením tričká s dlhým rukávom, ktoré môžu byť rovnako zaujímavé ako tričká bez rukávov.

Kožušinová vesta - Tento kúsok pretrváva v móde už dlhší čas a bola by škoda, keby sa tento milý a príjemne hrejúci kúsok z módy vytratil. Je pravdou, že dokáže vyzdvihnúť každý outfit, dodá mu eleganciu a v chladnejších dňoch dokáže aj príjemne zahriať.

Šatky - Šatky sú jednoduchou a peknou alternatívou šálov. Jednofarebné alebo vzorované, neslúžia len ako módny doplnok. Pomôžu vám ochrániť sa pred chladnejším vzduchom a nachladením. Šatka je dokonalým doplnkom pre každú ženu v každom veku.

Zaujal vás článok? Zapojte sa do diskusie:

Obľúbené kategórie

Blúzky už od 199 
Moderné dámske blúzky rôznych farieb za vynikajúce ceny. Všetko skladom, do 24 hodín u vás.