Mikinové trendy nielen pre športovkyne

Mikina ako taká patrí k obľúbeným kúskom väčšiny ľudí. Cítime sa v nej pohodlne a uvoľnene. Už dávno neplatí tvrdenie, že mikina je určená len na nosenie na doma či do posilňovne. Práve naopak. Za posledné roky sa tento módny kúsok vyšvihol pekne vysoko a teraz je možné ju nosiť už naozaj na každý spôsob. To znamená, že sa dnes kombinuje nielen so športovými, ale aj naopak, s elegantnými kúskami.

Zoberme si rôzne módne slovenské či zahraničné blogerky alebo celebrity. Aj tie podľahli tomuto trendu a využívajú ho vo svojich každodenných outfitových kreáciách. Medze sa v ničom nekladú. Či už máte čerstvých dvadsať alebo štyridsať, mikina sa hodí každému, na väčšinu príležitostí a hoc aj každý deň.

Pod týmto názvom si netreba predstavovať len obyčajnú, objemnú a nevkusnú teplákovinu. Počas posledných rokov sa zmenili strihy, prevedenie a dokonca aj materiál. Hrubá alebo tenká, do každého počasia. Jednofarebná, s nápisom či potlačou alebo rôznymi aplikáciami akými sú napríklad flitre alebo kamienky. Fantázii dizajnérov sa naozaj medze nekladú a každé ročné obdobie prídu s niečim novým, neočakávaným a štýlovým.

Môžete ju využiť napríklad v outfite, ktorý bude pozostávať z jednofarebnej mikiny s kamienkami umiestnenými na jej povrchu alebo pri golieri. K tomu doplníte peknú krátku sukňu v kontrastnej a výraznej farbe. Celok môžete dokombinovať podľa chuti aj farebnými punčoškami a lodičkami alebo teniskami. Záleží na vás, na aký typ obuvi sa v danej situácii budete cítiť.

Ak ste milovníčkou nohavíc, siahnite po mikine v športovom štýle. T.j. s nápisom alebo nejakou potlačou a doplňte ju o čierne alebo modré cigaretové džínsy. V tomto prípade by mala mať mikina dominantnú farbu, teda niečo výrazné, svieže a živé. Aj v tomto prípade sú lodičky vhodnou voľbou. Poprípade stavte na slip-on topánky.

Čo sa týka tašky alebo kabelky, zvoľte klasickú, akú nosíte bežný deň. Poprípade celok doplňte o batoh, ktorý je od minulého roku stále ešte trendy.

Zaujal vás článok? Zapojte sa do diskusie:

Obľúbené kategórie

Blúzky už od 199 
Moderné dámske blúzky rôznych farieb za vynikajúce ceny. Všetko skladom, do 24 hodín u vás.