Luxusná biela

Biela farba je neutrálna. Väčšinou sa spolu s čiernou za farby ako také neoznačujú. Je farbou čistoty, nevinnosti a úprimnosti. Môže tiež stelesňovať slobodu a nezávislosť.

Farba, ktorou rozhodne nič nepokazíte a ktorú je možné kombinovať s akýmkoľvek kúskom v akejkoľvek inej farbe. Je tiež symbolom zimy a zároveň aj chladu. Symbolizuje aj nový začiatok a je často využívaná v minimalistickom štýle. Pristane každému a každého rozžiari.

Ak chcete vytvoriť outfit, ktorý bude pôsobiť jemne a čisto, no zároveň luxusne, stavte na kombináciu žiarivého bieleho topu a nohavíc v spojení s krémovým trenčkotom alebo ľahkým kabátom vo veľmi svetlom krémovom odtieni. Celok doplňte čiernymi matnými lodičkami a čiernou kabelkou. Pre luxusnejší efekt môžete staviť na jednoduchý náhrdelník či okuliare.

V chladnejších dňoch prevetrajte zo skrine kúsky, akými sú opäť biele úzke, resp. rúrové, nohavice v spojení s krásnym a jemným, snehovým rolákom. Čižmičky alebo iná obuv spolu s kabelkou sa môžu opäť niesť v iných výraznejších farbách. Zasa nechcete, aby ste vyzerali ako snehuliak.

V prípade, že máte rada biznis štýl, zakomponujte do outfitu dlhé čierne nohavice a čierne lodičky na vysokom podpätku, ktoré doplníte žiarivou bielou košeľou. V tomto prípade je ideálna listová kabelka do ruky.

Pokiaľ chcete vyzerať sexi, zaobstarajte si súpravu dvojdielneho jednofarebného outfitu, ktorého kúsky budú k sebe ideálne ladiť. Vyskúšajte napríklad čipkovaný top s dlhými rukávmi a dlhú čipkovanú sukňu pod kolená. Celok doplňte čiernymi sandálkami na vyššom podpätku.

Ak patríte k ženám, ktoré zbožňujú šaty, aj tu je táto farba viac než len vítaná. Na jar či leto môžete zvoliť jednoduché šaty bez rukávov alebo s nimi, ktoré doplníte náhrdelníkom, listovou kabelkou, okuliarmi a v prípade dobrého počasia môžte zvoliť sandálky na nízkom podpätku, poprípade baleríny a iné.

Zaujal vás článok? Zapojte sa do diskusie:

Obľúbené kategórie

Blúzky už od 199 
Moderné dámske blúzky rôznych farieb za vynikajúce ceny. Všetko skladom, do 24 hodín u vás.