Letné outfity pre romantické duše

Leto máme v plnom prúde a nech už ho trávite v práci, na dovolenke alebo v pohodlí domova, z času na čas sa určite nájde nejaká príležitosť, v rámci ktorej vybehnete aj niekam von s kolegami, kamarátmi či blízkymi. A práve vďaka takýmto príležitostiam máte možnosť sa obliecť pohodlne, sviežo, ale aj trendy.

A ideálne dokonca tak, že do svojich outfitov zakomponujete aj kúsky, ktoré sú túto sezónu in a ktoré môžete vidieť dokonca aj na celebritách svetových rozmerov.

Ak patríte medzi nežné romantičky, ktoré preferujú pohodlie ale zároveň aj ženskosť, môžete staviť na jednoduché tmavé šifónové alebo bavlnené šaty s rozličnou a hlavne farebnou etno potlačou. Nech už sú to cik-cak motívy, kvetiny, bodky či iné ornamenty spojené dokopy. Etno štýl je na leto priam stvorený. Môžete zvoliť šaty aj s dlhšími rukávmi, ktoré majú odhalené ramená. Ako doplnok si určite nezabudnite vziať klobúk, semišové, hnedé, kožené čižmičky, v ktorých vaše nohy budú i napriek horúcemu počasiu dýchať a na ruku kožené náramky a malú crossbody kabelku.

V prípade, že sa necítite v kúskoch s etno motívom z nejakého dôvodu pohodlne alebo si ich len v ten deň nechcete vziať, môžete staviť na tmavú denimovú sukňu do dĺžky kolien, ktorá má v strede pás posiaty gombíkmi a k tomu bielu blúzku s čipkou, rozšírenými rukávmi a hlavne odhalenými ramenami. Blúzky s odhalenými ramenami sú toto len veľmi štýlové. Aj k tejto variante môžete zvoliť vzdušné semišové čižmičky alebo sandálky na nižšom opätku v krémovej farbe. Do ruky si zoberte jednoduchú listovú kabelku.

Bielu farbu využijeme aj v tretej inšpirácii. Tentoraz ju však zakomponujeme do dlhých, vzdušných, bavlnených šiat, ktoré môžu mať na sebe rôzne výkroje, motív čipky alebo rôznych iných vzorov. Určite voľte dĺžku až po zem - budete vyzerať neodolateľne ako grécka bohyňa. Či už budú na ramienka alebo s rukávmi, to je na vás. V tomto prípade si obujte jednoduché sandálky a okolo pásu si uviažte koženú stužku, ktorá poslúži ako jemný opasok a zároveň váš pás aj zvýrazní a urobí postavu opticky vyváženejšou. Aj pri tomto outfite môžete zvoliť hnedú koženú kabelku alebo látkovú kabelu pestrých farieb.

Zaujal vás článok? Zapojte sa do diskusie:

Obľúbené kategórie

Blúzky už od 199 
Moderné dámske blúzky rôznych farieb za vynikajúce ceny. Všetko skladom, do 24 hodín u vás.