Jar, poď do nášho šatníka!

Pochmúrnym, šedivým a hlavne chladným dňom už pomaly ale isto čoskoro odzvoní a my si budeme môcť znova užívať teplé slnečné dni. Jar sa neodvratne blíži, a to si môžeme všimnúť už teraz, keď je vonku oveľa viac svetla a všetko sa pomaly začína prebúdzať. Jar je obdobím nových vecí a zmien.

Tak prečo sa nepustiť už pomaličky do jarného upratovania vašich šatníkov a zaobstarať si nové kúsky, ktoré vám spríjemnia čakanie na nasledujúce ročné obdobie?

Zabudnite na kúsky v mdlých, nevýrazných a tmavých farbách. Pre jar sú charakteristické svieže a sýte farby. Pre tie z vás, ktoré sa nerady obliekajú veľmi výrazne, sú v ponuke aj pastelové farby, napríklad svetlé odtiene ružovej a modrej, ktoré sú mimochodom farby roku 2016. Ak však patríte k ženám so svetlou pokožkou, dávajte si pozor. V takom prípade by ste mohli v oblečení v pastelových farbách vyzerať mdlo a unavene.

Okrem sviežich a sýtych farieb nesmieme zabúdať ani na vzory. Hlavne na nesmrteľný, romantický a ženský kvetinový vzor, ktorý nájdeme na sukniach, blúzkach, legínach či košeliach. Pekné outfity môžete vykúzliť aj jedným hlavným, teda centrálnym, kúskom, ktorý bude mať za úlohu vyniknúť. V rámci celého outfitu potom voľte o niečo menej nápadné kúsky. Kombinovanie vzorov je povolené, no kombinujte maximálne dva, ktoré sa zároveň veľmi nevylučujú, teda "nebijú", inak to môže vyzerať silene.

Vďaka čoraz častejšiemu a dlhšiemu slnečnému žiareniu môžete investovať do nových štýlových okuliarov a klobúkov, alebo len pohľadať vaše staré, obľúbené kúsky a nosiť tie. Hlavné je cítiť sa pekne, pohodlne a, samozrejme, v tomto prípade aj chrániť svoj zrak.

Jar je obľúbeným ročným obdobím aj preto, lebo vzduch začína byť teplejší a tým pádom si obliekame čoraz menej oblečenia. Ideálne obdobie na nosenie krátkych alebo dlhších sukní a konečne aj ľahkých šiat. V tomto prípade si už nemusíte veľmi lámať hlavu nad tým, ako všetky kúsky navzájom zladíte. Ak si chcete obliecť vzorovanú sukňu, stačí ju doplniť bielym topom, cez ktorý si prehodíte riflovú bundičku, a na záver outfit doplníte sandálkami alebo balerínami.

Zaujal vás článok? Zapojte sa do diskusie:

Obľúbené kategórie

Blúzky už od 199 
Moderné dámske blúzky rôznych farieb za vynikajúce ceny. Všetko skladom, do 24 hodín u vás.