Horúce trendy studenej zimy

I keď za pár mesiacov k nám konečne dorazí ďalšie ročné obdobie, príchodom ktorého vymeníme všetko zimné oblečenie za nové, žiarivejšie, v pestrejších farbách, povedzme si ešte pár slov o zimných trendoch minulého a tohto roka, na ktoré ešte nie je neskoro.

Ako ste si mohli v uliciach všimnúť, či sa jedná o mladé slečny alebo staršie dámy v stredných rokoch, ich obľúbeným doplnkom je kožuch. Či už sa jedná o pravú alebo syntetickú kožušinu, isté je to, že túto zimu je to jeden z najvýraznejších trendov. Nielenže sa doň pekne zababušíte, poskytne vám aj hrejivú ochranu pred zimou a mrazom. Určite však neplatí, že by kožuchy mali nosiť iba ženy. Práve naopak - nájdu si miesto aj v mužskom šatníku. Kožuch je naozaj vďačný kúsok, ktorý by ste mali aspoň raz za život vyskúšať.

Ďalším módnym trendom je zamat. Nech už sa jedná o časti oblečenia určené pre hornú alebo spodnú časť tela, zamat je túto sezónu naozaj in. Pôsobí elegantne a luxusne, navyše poskytuje nevšedný dojem z celkového outfitu. Predsa len je to materiál, ktorý inak pôsobí na svetle a inak v tme. Určite nešliapnete vedľa, ak skombinujete zamatový spodný diel so zamatovým topom. Najlepšie v rovnakej farbe, v kombinácii so zlatými doplnkami. Poprípade siahnite po jednom kúsku, napríklad po overali alebo šatách. Docielite tak veľmi elegantný look.

Pozastavme sa troška ešte pri kožušinách, keď už boli spomenuté vyššie. Pokiaľ nie ste obľúbenkyňami mohutných a mnohokrát aj ťažkých kožuchov, ktoré zaberajú trochu viac miesta v skrini a je potrebné sa o ne špeciálne starať, skúste inú alternatívu. Poobzerajte sa po kožušinovej vestičke, ideálne s jemným previazaním, napríklad vo forme úzkeho opasku alebo hrubšej stužky. Opäť kúsok, vďaka ktorému môžete pôsobiť elegantne, žensky a ktorý oživí aj ten najnudnejší outfit. Nájdete ich vo svetlejších ale aj tmavších alternatívach. Ideálne na nosenie s jednoduchým basic topom, modrými džínsami a napríklad zlatými doplnkami akým sú povedzme trebárs hodinky.

Zaujal vás článok? Zapojte sa do diskusie:

Obľúbené kategórie

Blúzky už od 199 
Moderné dámske blúzky rôznych farieb za vynikajúce ceny. Všetko skladom, do 24 hodín u vás.