Festivalové outfity inšpirované Coachellou

Jar je u nás v plnom prúde no ani sa nenazdáme a o chvíĺu tu budeme mať ďalšie ročné obdobie. Leto je charakteristické nielen vysokými teplotami a dovolenkami. Väčšina ľudí sa chodí počas tohto ročného obdobia zabávať na festivaly. V dnešnej dobe existuje len málo ľudí, ktorí nepočuli o svetoznámom festivale Coachella.

Okrem možnosti do sýtosti si užiť a vyblázniť sa v doprovode svetoznámych kapiel a sólistov, ponúka možnosť uvidieť aj najväčšie hviezdy šoubiznisu. Je preto pochopiteľné, že každý jednotlivec si chce nielen užiť poriadny nával hudby a strávenie času s blízkymi, ale aj sa obliecť pohodlne, štýlovo a trendy. V dnešnom článku vám prinesieme zopár módnych tipov, ako sa môžete obliecť pohodlne a zároveň držať krok aj s módou.

Štýly obliekania sú rozmanité, tak ako aj každá jedna osoba, ktorá sa festivalu zúčastní. Každý má svoj jedinečný a charakteristický štýl, ktorý ho vystihuje. Prevládajú hlavne vzdušné a jednoduché materiály. Pokiaľ si nechcete robiť veľké starosti s kombinovaním rozličných kúskov, siahnite po overáli, ktorého súčasťou sú kraťasy a vrchný diel je s krátkymi rukávmi alebo bez. Čím viac farieb a vzorov, tým lepšie.

Ďalším tipom je dvojdielny komplet, ktorý navzájom ladí. Je rovnakej farby, má ten istý vzor alebo potlač. Takéto oblečenie je v móde už od minulej sezóny a je naozaj obľúbeným nielen v zahraničí, ale aj u nás.

Základným kúskom, ktorý môžete na tomto podujatí vidieť, sú tiež denimové šortky doplnené bavlnenými blúzkami bez rukávov alebo tričkami s nápismi, rozmanitými potlačami, poprípade šifónovými košielkami. V úzadí nie sú ani mini či maxi sukne, ktoré sú často dokombinované rozmanitými vzormi na blúzkach alebo topoch.

Pokiaľ ste z tých odvážnejších, môžete siahnuť po dvojdielnych plavkách alebo tých v celku. V tomto prípade outfit doplňte ľahkým kimonom alebo kardigánom.

Pokiaľ sa chystáte na letný festival, nezabudnite si tiež pribaliť klobúk alebo šatku a slnečné okuliare. Nechcete predsa dostať úpal alebo si poškodiť zrak. K takémuto oblečeniu zvoľte sandálky, gladiátorky alebo ľahké letné kotníkové čižmičky.

Zaujal vás článok? Zapojte sa do diskusie:

Obľúbené kategórie

Blúzky už od 199 
Moderné dámske blúzky rôznych farieb za vynikajúce ceny. Všetko skladom, do 24 hodín u vás.