Darčeky na poslednú chvíľu? Žiadny problém.

Ostáva nám čoraz menej dní do Vianoc. Sviatky pokoja a pohody sa neodvratne blížia. Ľudia začínajú vyťahovať vianočné ozdoby a dekorácie, začínajú piecť koláče a pomaly sa púšťajú aj do vianočného pratania domácnosti. Väčšina už má darčeky nakúpené, poprípade vyhliadnuté, no vždy sa nájde skupinka ľudí, ktorí si to nechávajú na poslednú chvíľu.

Pokiaľ ste sa v tomto krátkom popise našli a patríte k tým, ktorí všetko robia takpovediac o 5 minút dvanásť, dnešný článok by vám mohol s výberom pomôcť.

Začnime darčekmi pre nežné polovičky, maminy, kamarátky. Všetky tieto ženy priniesli do nášho života niečo pekné a dobré. Okrem kozmetiky poteší väčšinu žien aj oblečenie a doplnky. Pokiaľ sa chystáte kúpiť darček štýlovej a trendy žene, siahnite po kabáte alebo kabelke, ktoré spĺňajú posledné módne trendy. Poprípade po dobrých rifliach, ktoré jej sadnú ako uliate. Chcete predsa, aby v tom vyzerala úžasne a taktiež aby sa pochválila, že má tento super darček práve od vás. Ženy, ktoré milujú pohodlný alebo športový štýl určite potešia pekné rukavice, vzorovaný hrubý šál alebo čiapka. Milé pekné, ale hlavne: praktické.

Pre maminy alebo staršie ženy môžete zvoliť hrubý pulóver alebo sveter z príjemného materiálu, poprípade peknú elegantnú blúzku. Siahnuť môžete aj po dlhom úpletovom kardigáne bez alebo so zapínaním. Ak sa neviete trafiť do veľkosti oblečenia, darčekom, ktorý poteší zaručene každú ženu sú tiež šperky. Pokiaľ ani v tomto prípade neviete, čo by sa danej osobe mohlo páčiť, zvoľte šatku z jemného a príjemného materiálu. Jednofarebnú alebo vzorovanú. Uviazaná šatka okolo krku je perfektným doplnkom pre ženu v stredných rokoch.

V prípade, že zháňate darček pre drsnejšie polovičky, teda pre priateľa, ocina alebo najlepšieho kamaráta, môžete zvoliť klasický, slovenský vianočný darček - ponožky. Ak však chcete byť o niečo originálnejšia, siahnite po károvanej či denimovej košeli, úpletovom šáli alebo peknej kravate. Pre tých v mladšom veku môžete zaobstarať tričko s vtipným nápisom alebo potlačou. Pre tých zase o niečo starších zvoľte luxusnejšiu košeľu, poprípade luxusnejšie hodinky.

Zaujal vás článok? Zapojte sa do diskusie:

Obľúbené kategórie

Blúzky už od 199 
Moderné dámske blúzky rôznych farieb za vynikajúce ceny. Všetko skladom, do 24 hodín u vás.