Čo si zbaliť na dovolenku II

Keďže nám august plynie pomaly, ale isto, rozhodli sme sa napísať rovno ďalšie pokračovanie článku s tým, čo si zbaliť na dovolenku, nech sa chystáte kamkoľvek. Základné veci, respektíve kúsky oblečenia, ktoré by určite nemali chýbať v žiadnom cestovnom kufri a ktoré sú nielen potrebné, ale aj štýlové. Na ktoré kúsky oblečenia a doplnkov by ste teda nemali ešte zabudnúť?

  1. Sandálky - Predovšetkým pre ženy. I napriek tomu, že nadovšetko tenisky milujete, je dobré, ak si aspoň z času na čas obujete niečo voľnejšie a hlavne vzdušnejšie. V lete sa noha v topánke oveľa viac potí a je lepšie, keď nosíte otvorenú obuv.

  2. Tenisky - Hlavne v prípade, že na dovolenke plánujete nielen oddychovať, ale aj ísť si popozerať pamiatky, mesto či vyraziť niekam na dlhšiu vzdialenosť. Taktiež poslúžia v prípade, ak bude náhodou pršať.

  3. Spodné prádlo a ponožky - Ďalšia nevyhnutnosť, ktorá nesmie chýbať u nikoho, kto sa chystá opustiť domov na viac dní, poprípade týždne.

  4. Kabelka alebo taška - Teraz nemáme na mysli tú obrovskú, ktorú nosíte každý deň do práce. Máme na mysli povedzme crossbody kabelku alebo malú kabelku do ruky, v ktorej si so sebou budete nosiť naozaj iba tie nevyhnutné veci akými sú napríklad mobil, peniaze, doklady, kľúč od apartmánu a podobne. Poprípade si môžete zaobstarať aj plážovú tašku, ak plánujete stráviť väčšinu času práve na pláži. Čo sa týka farieb, voľte neutrálne, ktoré sa hodia k topom a spodným dielom, ktoré ste si vybrali, poprípade hnedú kožu.

  5. Kozmetická taška - To, čo v nej bude, to už uváži každá z vás, avšak je dobré, keď si zaobstaráte jednu naozaj len na tento účel. Nechcete predsa, aby sa vám v kufri všetko rozsypalo a museli ste to hľadať. Je predsa lepšie mať všetko na jednom mieste.

  6. Šaty - Plážové šaty sú skvelá vec, keď nechcete pobehovať kade-tade čisto iba v plavkách, ale zase je veľmi horúco na normálne oblečenie. Maxi šaty sú ideálne, keď sa chystáte niekam do mesta na prechádzku no a šaty na večer, ktoré dokonale okopírujú vaše krivky, si môžete vziať povedzme na večerný drink v bare.

Zaujal vás článok? Zapojte sa do diskusie:

Obľúbené kategórie

Blúzky už od 199 
Moderné dámske blúzky rôznych farieb za vynikajúce ceny. Všetko skladom, do 24 hodín u vás.