Buďte trendy ako Kendall Jenner

Keď sa povie Kendall Jenner, určite každý vie, o koho sa jedná. Respektíve určite väčšina žien. Kendall sa stala známou predovšetkým tým, že je jednou z klanu "sestier" Kardashianových a zároveň sestrou Kylie Jenner. Už odmalička bolo jej snom stať sa modelkou a zároveň módnou ikonou, čo sa jej aj pred niekoľkými rokmi podarilo. Aj v takomto mladom veku dokázala vydobyť si svoje a zrealizovať si svoj sen.

Napokon predvádzala na móle pre nejednu značku zvučnejšieho mena. Kendall je ikonou ako mladých dievčat a svojich rovesníčok, tak aj žien, ktoré si toho v živote už odžili trošku viac. Modelka sa nezaprie a tak ju aj mimo svetových mól môžeme vidieť oblečenú vždy trendy a šik.

  1. Kožená bunda - Niet nad jednoduchosť a nadčasovosť. Kožená bunda je veľmi obľúbeným kúskom nielen celebrít, ale aj obyčajných ľudí. Je štýlová a zároveň aj pohodlná. Skombinujte ju s bielym crop-topom, čiernymi legínami a farebnými teniskami. Do ruky si zoberte buď menšiu kabelku alebo si cez plece prehoďte batoh.

  2. Krémová & biela - Biela je farbou čistoty a ženskosti. Zároveň je veľmi elegantná. Zaobstarajte si preto bielu sukňu áčkového strihu a hrubšieho materiálu, k tomu zlaďte krémový crop-top s ramienkom okolo krku a v prípade chladnejších dní všetko zahaľte do dlhého krémového kabáta s čiernymi gombíkmi. Na nohy si obujte pokojne aj svetlohnedé tenisky.

  3. Tepláková elegancia - Niet nad outfit, ktorý pôsobí ležérne, obsahuje pohodlné kúsky, no srší z neho aj elegancia. K takémuto výsledku potrebujete priliehavú sukňu púdrovej ružovej farby, voľnejšie tričko zo sivej, teplákovinovej, látky, ktoré si do sukne zastrčíte a lesklé, strieborné, špicaté lodičky. Outfit môžete doplniť aj okuliarmi a crossbody kabelkou.

  4. Citrónová žltá - Takáto farba je nielen pekná, ale aj výrazná a hodí sa predovšetkým tmavším typom pokožky. Skúste si ju zaobstarať do svojho šatníka v podobe kratšieho pulóvrika s hrubým golierom. Ten potom skombinujte s priliehavou sukňou s dĺžkou po kolená, na ktorej sa bude opakovať vzor - napríklad hadí motív alebo rôzne ornamenty. Celok doplňte špicatými semišovými lodičkami vo svetlo-hnedej farbe.

Zaujal vás článok? Zapojte sa do diskusie:

Obľúbené kategórie

Blúzky už od 199 
Moderné dámske blúzky rôznych farieb za vynikajúce ceny. Všetko skladom, do 24 hodín u vás.