Ako zažiariť na večierku?

Vianoce sa neodvratne blížia a vy ste možno tiež práve jedna z tých, ktoré sa chystajú pri tejto príležitosti zavítať na nejaký vianočný alebo silvestrovský večierok. Takéto večierky nie sú len o zábave a rozprávaní si vtipných príhod s priateľmi alebo kolegami. Je tiež dôležité, aby ste na takejto udalosti vyzerali dobre a hlavne zažiarili.

Pokiaľ sa s priateľmi alebo kolegami chystáte na chatu, je úplne v poriadku, že si so sebou vezmete niečo pohodlné a hlavne teplé, aby vám nebola zima a neriešite pri tom, ako vyzeráte a či ste si nezabudli naniesť make-up alebo vyčistiť zuby.

V prípade, že sa chystáte na poriadnu párty, určite zabudnite na to, že sa budete promenádovať vo vašich obľúbených teplákoch a roztrhanom tričku. V takomto prípade musíte zo skrine vytiahnuť najštýlovejšie a sexy oblečenie, ktoré tam máte. Ak sú na ňom aplikované aj ligotavé prvky, máte vyhrané. Pretože cez Vianoce a Silvester je všetko blyštiace sa a ligotavé viac než vítané.

Keď ste so svojím telom maximálne spokojná a chcete predať všetko, na čo ste pyšná, určite siahnite po mini-šatách, ktoré dokonale okopírujú tvar vášho tela. Môžu sa niesť vo farbách ako je čierna, zlatá, strieborná, modrá či červená. Voľba je na vás, no už keď sú predsa len tie sviatky, mali by sa niesť aj v ich farbách. Môžete tiež zvoliť flitrované šortky alebo sukne a k nim dokombinovať jednofarebnú blúzku.

I keď ste so svojím telom spokojná, no nemáte odvahu alebo sa nechcete veľmi odhaľovať, siahnite po flitrovaných nohaviciach. Ako v predošlom príklade, doplňte ich niečím jednoduchým, napríklad jednofarebnou blúzkou.

Pokiaľ neobľubujete nič ligotavé a blyšťavé v rámci oblečenia, môžete outfit oživiť šperkami, pretože šperk je mnohokrát najlepším doplnkom. Zvoľte mohutné visiace náušnice, náhrdelník s kamienkami alebo masívny prsteň. Dávajte ale pozor, aby to nevyzeralo príliš silene a jednotlivé prvky navzájom ladili.

Zaujal vás článok? Zapojte sa do diskusie:

Obľúbené kategórie

Blúzky už od 199 
Moderné dámske blúzky rôznych farieb za vynikajúce ceny. Všetko skladom, do 24 hodín u vás.