Ako nosiť sukne v zime?

I keď to vonku niekedy vyzerá na teploty, ktoré sú desiatky stupňov pod nulou, fúka nepríjemný arktický vietor a vo vzduchu poletujú biele snehové vločky, ešte to neznamená, že by ste nemohli vytiahnuť zo svojho šatníka pomerne obľúbený kúsok, ktorým sukňa určite je.

Je pravdou, že nie každá žena nosí tento kúsok v zime rada. Je to celkom pochopiteľné keď si zoberieme fakt, že organizmus je v tomto období viac náchylný a môže tak spôsobiť nepríjemnú chrípku a ďalšie ochorenia. Ak však chceme nosiť sukne aj počas zimy, mali by sme predísť niektorým veciam a hlavne sa obliecť teplo.

Toto ročné obdobie určite nevyťahujte zo skrine žiadne minisukne ani žiadne kratšie alternatívy. Siahnite skôr po dlhých ceruzkových, minimálne po dĺžku kolien. Nemusia byť len napasované, môžu byť aj voľnejšie. Ak však nechcete prechladnúť, určite zvoľte dlhú a hlavne takú, ktorá je z hrubšieho a teplejšieho materiálu. V zime nám farebnosť v uliciach chýba, preto si ju privolajte späť aj takouto formou a nebojte sa investovať do sýtych žiarivejších farieb či živších vzorov.

Ďalším bodom je voľba oblečenia, ktoré by mala sukňa troška zakrývať. Áno, hovoríme tu o silónkach alebo pančuškách, vďaka ktorým udržíte svoje nohy v teple. Pre tie z vás, ktoré sú viac otužilé stačia úplne aj hrubšie silónky. Vyskúšajte napríklad smaragdovo zelené, tmavofialové alebo siahnite po inej farbe. Pokiaľ patríte k tým, ktoré rýchlejšie ochorejú, investujte radšej do pančušiek. Ani tie nemusia byť nutne čierne - nájdete ich aj v pestrých farbách a so všemožnými vzormi.

Pokiaľ sa rozhodnete pre farebné a vzorované sukne, zvoľte k nim jednofarebný top alebo košeľu. Pokiaľ chcete upútať farebnými pančuškami, zakúpte si sukne v neutrálnejších farbách alebo vo farbách, ktoré budú navzájom pekne kontrastovať. Ak chcete zvýrazniť pás, obzrite sa aj po opaskoch v hnedej alebo čiernej farbe.

Ak sa rozhodnete pre kombináciu napríklad dlhej sukne, ktorá drží tvar a bielej košele, zakomponujte do outfitu masívny náhrdelník, ktorý sa bude niesť vo farbách sukne alebo pančušiek. Bude vyzerať veľmi pekne a vytvorí dojem toho, že ste si na tomto outfite naozaj dali záležať.

Zaujal vás článok? Zapojte sa do diskusie:

Obľúbené kategórie

Blúzky už od 199 
Moderné dámske blúzky rôznych farieb za vynikajúce ceny. Všetko skladom, do 24 hodín u vás.